سیستم های اطفاء حریق

برسام با پشتوانه سال ها تجربه مدیران خود در زمینه طراحی، تامین و اجرای سیستم های اطفاء حریق فعالیت می نماید. این شرکت فعالیت خود را در زمینه انواع سیستم های اطفاء حریق گازی، آبی، فوم و تجهیزات اطفاء حریق ارائه می نماید.

بخش عمده فعالیت های این شرکت در زمینه طراحی سیستم های اطفاء حریق می باشد. طراحی این شرکت بر اساس الزامات استاندارد های NFPA و سازمان آتش نشانی و استاندارد ملی نفت (IPS) می باشد. طراحی صورت گرفته توسط نرم افزارهای معتبر جهانی نظیر VdS، Pipenet، AutoSprink انجام می پذیرد.

هم چنین بخشی از خدمات برسام شامل تامین تجهیزات از برند های معتبر خارجی و ایرانی می باشد که علاوه بر رعایت الزامات ایمنی و کیفی، دارای قیمت رقابتی نیز می باشد. در مرحله اول ما پیشنهادهای مختلف را به شما ارائه می دهیم تا بر اساس بودجه خود بتوانید بهترین تصمیم را اتخاد نمایید. این راه حل ها بر اساس برند های مختلف تجهیزات آتش نشانی می باشد. ما علاوه بر ساخت این تجهیرات در داخل کشور، می توانیم آن را از برندهای معتبر اروپایی، هندی و چینی نیز برای شما تهیه کنیم. 

هم چنین شرکت برسام سورین کارا به صورت تخصصی در زیمنه خدمات نصب و راه اندازی سیستم های اطفاء حریق ارائه خدمات می نماید. تیم نصب ما بر اساس مدارک مهندسی تولید شده در مزجله طراحی، نصب و راه اندازی سیستم را انجام می دهند. پس از راه اندازی سیستم نیز، آموزش های لازم برای بهره برداری از آن خدمت شما ارائه خواهد شد. 

محصولات این شرکت در زمینه سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک گازی نظیر سیستم CO2, Inert gas, HFC قابل ارائه می باشد. هم چنین سیستم های اطفاء حریق آبی اتوماتیک نظیر دیلوج اسپری (Deluge spray) و اسپرینکلر نیز قابل ارائه می باشد. سیستم های فوم دوزینگ و تجهیزات آتش نشانی نظیر هایدرانت، مانیتور و … نیز در سبد محصولاتی برسام تامین می گردند.

شما مشتریان محترم می توانید جهت دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.