انواع علائم بر اساس نحوه استفاده

کاربرد علائم

علائم ایمنی بر اساس نحوه استفاده از آنها می توان به دو گروه کلی تقسیم بندی کرد.

مدل یک

در این مدل یک سمت از علائم به دیوار محکم می شود. به عبارت دیگر در این مدل، علائم به صورت موازی با دیوار نصب می شوند و در نتیجه تنها هنگامی که در مقابل آن قرار می گیرید قابل مشاهده می باشند.

در این مدل علائم، امکان مشاهده از طرفین وجود ندارد و بر اساس یک زاویه قابل نمایش محدود می شوند. به طور مثال علائمی که بالای آسانسور نصب می شوند باید از این نوع انتخاب شوند چراکه در هنگام استفاده افراد در مقابل آسانسور قرار می گیرند و نیازی به مشاهده از طرفین نمی باشد. تصویر زیر نمونه این نوع علائم می باشد.

علائم نوع یک – موازی سطح

مدل دو

در این مدل ما از علائمی با دو سمت پرینت شده داریم که عمود بر سطح دیوار نصب می شوند. این علائم با کمک پایه های نگهدارنده الومینیومی یا پلاستیکی برسام به دیوار نصب می شوند.

این مدل علائم برای زمانی که نیاز است از موقعیت جانبی علائم را مشاهده کرد بسیار کاربردی می باشند. به طور مثال هنگامی که در یک راهرو می خواهم محل درب های خروجی یا خاموش کننده را نشان دهیم. در حالی که این امکان با علائم مدل یک قابل دستیابی نیست. تصویر زیر نمونه این علائم را نشان می دهد.

علائم مدل دو – عمود بر سطح

اگر در مورد انتخاب علائم مناسب با توجه به محیط خود سؤالی دارید، لطفاً سوالات خود را با آدرس info@barsamgroup.com در میان بگذارید تا کارشناسان برسام در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *