علائم ایمنی

علائم ایمنی و آتشنشانی یک از مهمترین و ابتدایی ترین مواردی است که برای ایمنی یک فضا مورد نیاز است. شما لازم دارید تا برای افزایش ایمنی در یک محیط تمامی افراد را از مخاطرات موجود مطلع نمایید که این کار از طریق علائم ایمنی صورت می پذیرد. علائم ایمنی و آتش نشانی کمک خواهند کرد تا در ظرایط اضطراری راه های خروج و تجهیزات امدادی را راحت تر پیدا کنید. به همین دلیل نباید از اهمیت استفاده از علائم غافل شد.

انواع علائم ایمنی

علائم ایمنی را می توان بر اساس نوع پیام آنها به دسته های مختلفی دسته بندی کرد. علائم ایمنی بازدارنده، هشدار دهنده، آتش نشانی و شرایط اضطراری از جمله مهم ترین این علائم هستند. این علائم با توجه به پیام و کاربردی که مد نظر شما هستند در یک محیط استفاده می شوند.

هم چنین علائم ایمنی را می توان برای محیط داخل ساختمان یا بیرون استفاده کرد. علائمی که در محیط های بیرون استفاده می شوند بر روی ورق های آلومینیوم استفاده می شوند تا در مقابل شرایط جوی مقاومت بیشتری داشته باشند. در حالی که علائم داخل ساختمان بر روی ورق های از جنس پی وی سی استفاده می شوند. هم چنین علائم را می توانید به صورت شب نما هم تهیه کنید.

شرکت برسام سورین کارا ضمن تولید انواع علائم در جنس های و کیفیت های متفاوت، می تواند به عنوان یک مشاور پیشنهادات را برای یک سیستم ایمنی مناسب به شما ارائه دهد. ما این الزامات را بر اساس استانداردهای بین المللی مانند NFPA و داخلی مانند IPS ارائه می دهیم.