درباره ما

شرکت برسام سورین کارا

شرکت برسام سورین کارا به عنوان یکی از شرکت های با سابقه در زمینه طراحی، تامین و اجرای انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق فعالیت می نماید. اعضای شرکت به عنوان مهندسان قدیمی در زمینه طراحی و تامین سیستم های ایمنی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی دارای سابقه هستند. مهندسان شرکت برسام دارای تجربه کافی در طراحی سیستم های ایمنی در صنعت نفت و گاز، نیروگاه، صنایع فولاد و کارخانجات بزرگ صنعتی هستند. برسام سورین کارا نیز بر اساس تجربه کافی همکاران خود توانایی طراحی، تامین و اجرای انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق را دارد. 

ما به عنوان یک مشاور با تجربه در کنار شما خواهیم بود تا علاوه بر افزایش ایمنی در محیط خود، بتوانید با کمترین هزینه بهترین سیستم ها را نصب و راه اندازی نمایید. شما می توانید برای طراحی سیستم های ایمنی مورد نیاز خود از شرکت برسام مشاوره دریافت کنید. هم چنین ما این قابلیت را داریم تا بر اساس سیستم موجود و بودجه شما بهترین راهکار ایمنی را پیشنهاد بدهیم. این راهکارها بر اساس الزامات ایمنی و آتش نشانی بین المللی نظیر NFPA, VdS و داخلی مانند مبحث سوم مقررات ملی ساختمان و سازمان آتش نشانی انجام می شود.

هم چنین شرکت برسام به عنوان یکی از بروزترین شرکت های تولید کننده در زمینه تابلو و علائم ایمنی فعالیت می نماید. ارائه راهکار تخصصی بر اساس نیاز مشتری و استانداردهای جهانی تخصص ماست. در صورت نیاز به علایم ایمنی با مشخصات خاص درخواست خود را به تیم طراحی و تولید حرفه ای ما بسپارید.

همچنین می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را درباره خدمات برسام از طریق بخش‌های مختلف سایت دریافت نمایید. در صورت نیاز به اطلاعات تخصصی بیشتر از طریق راه های ارتباطی برسام با ما در تماس باشید.