خدمات برسام

خدمات برسام در زمینه تامین سیستم های اعلام و اطفا حریق، علائم ایمنی و طراحی سیستم های ایمنی و آتش نشانی صورت می پذیرد. شما می توانید در هر بخش از خدمات شرکت برسام سورین کارا استفاده کنید. این شرکت با سابقه تامین و طراحی انواع سیستم های ایمنی در صنایع نفت و گاز می تواند بهترین راه حل ها با بهترین قیمت به شما پیشنهاد دهد. هم چنین شرکت برسام می تواند به عنوان مشاور شما در تامین و اجرای سیستم های ایمنی نظارت نماید.

خدمات برسام در تامین تجهیزات اعلام و اطفا حریق

خدمات تامین برسام شامل تمام سیستم های اتوماتیک و دستی اعلام و اطفا حریق می باشد. تمامی تجهیزات سیستم های اطفاء حریق از برندهای معتبر داخلی و خارجی قابل تامین می باشند. ما می توانیم بهترین راه حل را بر اساس بودجه شما پیشنهاد دهیم تا علاوه بر افزایش ایمنی با هزینه معقول، بالاترین کیفیت را هم داشته باشید. 

تولید کننده علائم ایمنی

هم چنین این شرکت تولید کننده علائم ایمنی نیز می باشد. علائم ایمنی در جنس بدنه آلومینیومی و پی وی سی با برچسب های شبرنگ و شبنما قابل عرضه می باشند. تمامی محصولات علاوه بر کیفیت بالای تولید از نظر قیمتی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. شما می توانید این علائم را در محیط بیرون یا داخل نصب کنید.

خدمات برسام در طراحی

هم چنین در صورت نیاز به مشاوره و طراحی سیستم اعلام و اطفا حریق می توانید از خدمات شرکت برسام سورین کارا استفاده کنید. کارشناسان برسام با تجربه چندین ساله در زمینه سیستم های اعلام و اطفا حریق پروژه های بزرگ صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در خدمت شما هستند. ما تمامی راه حل ها را بر اساس بودجه های مختلف به شما پیشنهاد می دهیم تا بر اساس بودجه بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

در تمامی مراحل از انتخاب تا درخواست خدمات می‌ توانید با شماره 09101463122 تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.